Bet365 bonus

Tak ako aj ponuka stávok Bet365 je najväčší medzi všetkými stávkovými kanceláriami, tak i ponuka bonusov je jednou z najlepších na trhu. Základným bonusom s ktorým sa stretáva hráč je veľmi atraktívny uvítací bonus. V tomto okamihu činí on 100% prvého vkladu až do 50 Euro. Tento bonus je automaticky pripisovaný v okamihu keď vykonáte prvý vklad. Na emailovú adresu vyplnenú pri registrácii príde správa s bonusovým kódom ktorý sa končí na …. NCDBP. Tento kód je potrebné vyplniť v záložke: “môj účet”. Po vyplnení kódu sa suma bonusu okamžite doplní ku kreditu hráča.

Prečo je tento bonus u Bet365 tak atraktivny?? Pretože iba u Bet365 stačí staviť hodnotu bonusu vo výške jej trojnásobku, a to pri minimálnom kurze 1,50. Je veľa bookmakerov, ktorí ponúkajú väčšie bonusy. Ale celý problém sa ukrýva v podmienkach, ktoré nie vždy sú dobre zrozumiteľné. Väčšinou musíme prestávkovať bonus aspoň šesťkrát a to po výrazne vyšším kurzu.

U Bet365 máme teda veľmi komfortné situáciu. Jediné, čo sa nepočíta do pretočenia bonusovými prostriedky, sú stávky na asiatické handicapy a stávky na výhru v baseballe.

Bet365 bonus 50 Eur – registrácia »

Okrem tohto základného uvítacieho bonusu Bet365 ponúka ešte celú škálu ďalších bonusov. Vďaka tomu v podstate každý fanúšik ktoréhokoľvek športu tu nájde bonus určený priamo pre neho. Za zmienku stojí také bonusy ako:

– 100% futbalový bonus – bonus navyše určený pre priaznivcov futbalu. Od 5 do 100% sumy navyše v prípade stávkovanie na najpopulárnejšie futbalovej ligy ako trebás Premier League, Serie A, La Liga, Bundesliga alebo liga majstrov.

– bonus cashback na futbal – pri stávkovaní na presný výsledok zápasu, alebo výsledok polčasu/koncový výsledok – ak zápas skončí bez gólov je stávka stornovaná.

– bonus na tenisové zápasy – podľa toho koľko umiestnite na tiket tenisových zápasov získate navyše 5 až 50% výhry navyše.

Treba spomenúť tiež ďalší bonus na mobilné stávky. Keď vsadíme svoj prvý zápas cez telefónny prístroj, automaticky máme možnosť získať tento ďalší bonus na privítanie.

Dôležité je, že všetky bonusy sú na sebe nezávislé. Tak teda, keď využijeme uvítací bonus pre nových hráčov, môžeme ďalej využiť aj bonus pre mobilné stávkovanie. To je veľkou prednosťou bookmakera Bet365. Ďalšie bonusy čakajú taktiež užívateliov, ktorí chcú využiť služby Bet365 kasína a pokerovéj ponuky. Aj v tomto prípade sú všetky bonusy na sebe nezávislé.

Takže ako je vidieť, zo samotných bonusov možno uzbierať celkom slušnú sumu peňazí. Stojí teda za to využiť túto ponuku. Žiadna iná stávková kancelária nemá tak bohatú uvítacu štartovu ponúku.