Bet365 – stávky cez mobil

Bet365 svoje služby, čiže športové stávky, a ďalšie produkty ako kasíno, poker ponúka aj prostredníctvom mobilnej aplikácie pre telefony a tablety. Takže aj ďaleko od počítača môžeme mať prístup k svojej stávkovej kancelárii – a to okamžite!

Mobilnu verziu Bet365 môžu využívať majitelia prístrojov využívajúcich nasledujúce systémy:

iOS (iPhone, iPad)
Android
BlackBerry
Windows Phone

Pre užívateľov telefónov/tabletov s operačným systémom iOS a Android je určená špeciálna aplikácia stávkovej kancelárie, ktorá umožňuje prístup k mnohým ďalším funkciám, treba sledovanie živých zápasov a prenosov v playeri Bet365.

To neznamená ale, že majitelia prístrojov Blackberry alebo Windows, nemajú prístup k službám bookmakera, pre nich je pripravená štandardná internetová stránka so základnými funkciami ako sú športové stávky, živé výsledky alebo vklady a výbery.

Bet365 bonus 50 Eur – registrácia »
Najjednoduchším spôsobom instalacie aplikácie Bet365 je napísať do vyhľadávača adresu Bet365.com a postupovať podľa automatických krokov, ktoré sa vám ponúknu pri nabehnutí stránky na mobilnej obrazovke.

Hráči, ktorí majú iPhone alebo iPad, si môžu vyhľadať Bet365 vo svojom App Store.

Používatelia telefónu Blackberry a Windows by mali mať prístup k Bet365 aplikácii ihneď po navštívení stránky bookmakera.

Akonáhle budeme mať na svojom telefóne stiahnutú aplikáciu Bet365, máme prístup ku všetkým ponukám stávkovej kancelárie. Môžeme teda samozrejme vsádzať na zápasy, ale tiež máme prístup k live prenosom. Teda na každom mieste môžeme sledovať naživo zápasy, ktoré nás zaujímajú. Možnosť vsádzať pomocou mobilného telefónu má mnoho stávkových kancelárií. Ale len veľmi málo z nich umožňuje sledovať live prenosy.

Ako vyzerá procedúra vyzdvihnutia bonusu?
– zaregistruj sa na Bet365 (ak tam ešte nemáš konto)
– stiahni si aplikáciu Bet365 mobile zo stránok bet365.com
– uzavri svoju prvú stávku za minimálne sumu 5 euro
– na email dostaneš svoj kód bonusu
– vpíš bonusový kód na záložke “užívatelia” -> “ponuky”

Nie nadarmo je Bet365 nazývaný najlepším bookmakerom na internete.