Bet365 vklady a výbery

Všetky transakcie prebiehajúce prostredníctvom stránky Bet365 sú absolútne bezpečné. Už mnoho rokov bookmaker Bet365 vlastní rating A+ čo zaručuje plnú bezpečnosť prebiehajúcich transakcií a dôveryhodnosť bookmakera.

Pri realizácii vkladu na účet hráča máme k dispozícii celú škálu vkladových možností a určite si tu každý vyberie tú, ktorá mu najviac vyhovuje. Máme teda k dispozícii ako kreditné karty, tak i bankové prevody. Najpohodlnejšie je ale využiť jednu z internetových peňaženiek. Najznámejšie a najbezpečnejšie sú Skrill (kedysi moneybookers) a Neteller.

V prípade vkladu pomocou kreditnej karty je potrebné pamätať na niekoľko základných zásad. Minimálna hodnota vkladu je 5 Euro a čo je najdôležitejšie, v prípade výplaty môžeme využiť len opäť možnosť prevodu späť na kreditnú kartu. Iná možnosť nie je. Vyplatenie prostriedku prevodom na kreditnú kartu trvá najčastejšie jeden pracovný deň. Vklad je okamžitý a bet365 si nestrháva žiadne poplatky za tieto transakcie.

Bet365 bonus 50 Eur – registrácia »

Ďalšou možnosťou sú internetové peňaženky. Aj tu je minimálna hodnota vkladu 5 Euro. Transakcia tiež prebieha okamžite, rovnako nie je strhávaná žiadna provízia. Iba v prípade výplaty transakcie prebiehajú výrazne rýchlejšie. Pri vyplatení prostredníctvom Skrill alebo Neteller sa prostriedky ocitnú na vašom konte počas niekoľkých hodín. Aj keď mnohokrát je to tak dokonca počas niekoľkých málo minút! Toto je jednoznačne najjednoduchšie spôsob pre transakcie medzi hráčom a bookmakerom.

Osobám, ktoré nemajú konto buď u Skrill alebo Neteller, odporúčame si konto otvoriť. Po overení údajov, čo trvá niekoľko dní, a plnom sprevádzkovani konta, všetky transakcie budú prebiehať omnoho rýchlejšie ako v prípade ostatných platobných metód.

Máme k dispozícii ešte samozrejme tradičné bankový prevod. Údaje pre bankový prevod nájdete na stránke Bet365 v záložke “platobné možnosti”. Treba ale pamätať na to, že táto platobná možnosť trvá 2-3 pracovné dni a je zadarmo pri výplate viac ako 350 Euro.