stávky cez mobil

Bet365 svoje služby, čiže športové stávky, a ďalšie produkty ako kasíno, poker ponúka aj prostredníctvom mobilnej aplikácie pre telefony a tablety. Takže aj ďaleko od počítača môžeme mať prístup k svojej stávkovej kancelárii – a to okamžite!

Mobilnu verziu Bet365 môžu využívať majitelia prístrojov využívajúcich nasledujúce systémy:

iOS (iPhone, iPad)
Android
BlackBerry
Windows Phone

Pre užívateľov telefónov/tabletov s operačným systémom iOS a Android je určená špeciálna aplikácia stávkovej kancelárie, ktorá umožňuje prístup k mnohým ďalším funkciám, treba sledovanie živých zápasov a prenosov v playeri Bet365.

Bet365 – registrácia »
To neznamená ale, že majitelia prístrojov Blackberry alebo Windows, nemajú prístup k službám bookmakera, pre nich je pripravená štandardná internetová stránka so základnými funkciami ako sú športové stávky, živé výsledky alebo vklady a výbery.

Bet365  – registrácia »
Najjednoduchším spôsobom instalacie aplikácie Bet365 je napísať do vyhľadávača adresu Bet365.com a postupovať podľa automatických krokov, ktoré sa vám ponúknu pri nabehnutí stránky na mobilnej obrazovke.

Hráči, ktorí majú iPhone alebo iPad, si môžu vyhľadať Bet365 vo svojom App Store.

Používatelia telefónu Blackberry a Windows by mali mať prístup k Bet365 aplikácii ihneď po navštívení stránky bookmakera.

Akonáhle budeme mať na svojom telefóne stiahnutú aplikáciu mobil Bet365 alternatív link, máme prístup ku všetkým ponukám stávkovej kancelárie. Môžeme teda samozrejme vsádzať na zápasy, ale tiež máme prístup k live prenosom. Teda na každom mieste môžeme sledovať naživo zápasy, ktoré nás zaujímajú. Možnosť vsádzať pomocou mobilného telefónu má mnoho stávkových kancelárií. Ale len veľmi málo z nich umožňuje sledovať live prenosy.